מלצרים מזמרים

מלצרים מזמרים לאירועים

הקונספט של מלצרים מזמרים איננו חדש אך עדיין הדבר אינו פופולרי יתר על המידה. מלצרים מזמרים מספקים מימד מעניין, יצירתי ובלתי צפוי לאירוע שלכם, זיקוקי דינור אנושיים שמעירים את האולם לפתע ופוצחים בשירה רמה ומרשימה לתדהמתם של האורחים. בשונה מאמן שמופיע על הבמה בצורה רשמית ומרוחקת מן הקהל הרי ששירה של המלצרים בעודם עוברים בקרב הקהל היא מסוג הדברים שסוחפים את הקהל יחד איתם. תחושת הקלילות, השמחה והנינוחות שיוצרים מלצרים מזמרים משרה אווירה טובה באירוע וגורמת לכל הנוכחים להתנתק מהכל ולקחת חלק בשירה בציבור בלי שתכננו לעשות זאת.

מלצרים מזמרים לאירועים

כל אירוע בו משתתפים מלצרים זמרים הופך לחגיגה גדולה. לעיתים באירועים רציניים ומכובדים כמו אירועי חברה הדבר פחות מתאים, אך במרבית האירועים האחרים כמו חתונה, בר מצווה או בריתה השירות של מלצרים מזמרים יכול להוות חלק ניכר מן האווירה של הערב.

כיצד הדבר מתנהל עם מלצרים מזמרים?

  • הזמרים מגישים אוכל ומשרתים האורחים באופן בו מתנהגים מלצרים רגילים
  • בעת הגשת האוכל מתחילים המלצרים לשיר שירים שונים לפי סדר שירים שנקבע מראש
  • לעיתים המלצרים יעלו לבמה על מנת לבצע מספר שירים משמעותיים
  • מלצרים אלה עוברים מבחנים טרם קבלתם לעבודה וצריכים להוכיח כי יש להם שמיעה מוסיקלית ויכולות ווקאליות מספקות
  • סוג השירים מותאם תמיד לסוג האירוע

איב אירועים ישמחו להציע לכם לצרף לשורות האירוע את המלצרים המזמרים הנהדרים שלנו כך שתקבלו חוויה מוסיקלית נעימה לצד חוויה קולינרית יוצאת דופן.

חוויה קולינרית באיב אירועים

תרבות האוכל בישראל הינה מפותחת מאד והקהל מצפה לקבל אוכל ברמה גבוהה בכל אירוע. אנו מתחייבים לעמוד בציפיות ולפתוח בפני האורחים עולם קולינרי מרתק וערב לחיך מבית איב אירועים. החוויה הגסטרונומית מצטרפת אל שירות אישי ואדיב, יחס מיוחד שניתן לכל אחד ואחד מן האורחים, אולם מעוצב ומרשים, מקרנים ומערכת סאונד ותאורה אשר יתנו מעטפת מושלמת לערב השמחה וכמובן ליווי צמוד של צוות המומחים שלנו משלב תכנון האירוע ועד סופו , זאת על מנת לוודא כי הנכם מרוצים לאורך כל התהליך.

מלצרים מזמרים לאירועים

להצעת מחיר אטרקטיבית

רוצים לשמוח איתנו השאירו פרטיםקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל