חתונה קטנה

לאורך השנים האחרונות, חתונה קטנה הפכה להיות שכיחה יותר ויותר. אכן, חתונה היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחיינו; שלב חשוב עליו אנו חולמים מאז היינו קטנים. לכן, חשוב להפיק את האירוע  בצורה הטובה ביותר – כך שכל אחד מהמשתתפים ייהנה. אוהב ליבך הציע לך נישואין? מעוניינים לחגוג את אהבתכם במעמד אינטימי בקרב המשפחה והחברים הקרובים? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם EVE אירועים. צוות עובדי מרכז האירועים ילווה אתכם מ-א' ועד ת' – הכול כדי ליצור את אירוע חלומותיכם. החל מבניית תפריט איכותי המותאם לאורחים, עיצוב החלל כראוי וכן הלאה – אין ספק כי תתקבל התוצאה הרצויה. כמו כן, ניתן להזמין
חבילה אטרקטיבית הכוללת שירותי הגברה, תאורה ותקליטן, מקרנים למצגת, זמרת הבית בקבלת פנים, עיצוב המקום וכמובן – חניון נוח ונגיש עבור האורחים.

חתונה קטנה במרכז EVE אירועים

חתונה קטנה – איך יוצאים לדרך?

תכנון חתונה קטנה דורש תשומת לב מלאה למגוון פרטים שונים. בהתאם לכך, כדי שהחגיגה תהיה יוצאת דופן ובלתי נשכחת, יש לשתף פעולה עם אולם אירועים מקצועי. כיצד תוכלו לבחור באולם המתאים? בהתאם לנקודות הבאות:

  • ניסיון האולם – חשוב לבחור אולם המחזיק בניסיון בהפקת אירועים קטנים. בין אם מדובר בכמות האוכל, סידור המושבים, הכניסה ועוד שלל מרכיבים – בכל הנוגע אל אירוע קטן יש לשים את הדגש על אלמנטים אלו ואחרים ולבצע אותם כהלכה.
  • איזה שירותים נוספים האולם מציע?רוב האולמות מציעים הפקה סטנדרטית הכוללת מקומות ישיבה ואוכל. במקביל לכך, ישנםגם אולמות שמציעים דברים נוספים כמו: די ג'יי שכלול בעסקה, עיצוב בצבעים מעניינים, עמדות בר מיוחדות ועוד.
  • סוגי תפריטים שוניםאחד השיקולים בחתונה קטנה הוא הכסף שאנחנו מוציאים, לכן חשוב לסקור מגוון תפריטים שיתאימו לכיס שלנו. במקביל לכך, כדאי לשאול את אולם האירועים מה הם סוגי התפריטים שיש, מה מקבלים בכל תפריט ומה היא העלות לסועד.
  • בחירת קונספט ייחודיכאשר אנחנו עורכים חתונה מצומצמת חשוב לתת ערך מוסף לאורחים שלנו. במילים אחרות, מומלץ לבחור קונספט ייחודי לחתונה – בין אם זה עיצוב מיוחד של האירוע, שיר מיוחד בכניסה, מצגת מיוחדת ועוד מגוון רעיונות מיוחדים שניתן לשאול את בעל האולם.

חתונה קטנה בתל אביב חוגגים ב EVE אירועים

ישנם שלושה דגשים עיקריים שכדאי לבדוק ברגע שאנחנו סוגרים חתונה קטנה למשפחה: ניסיון האולם והוותק שלו, אילו תפריטים מיוחדים מציע האולם, העלויות השונות ועוד. כדי לקבל את מלוא מידע ולהתחיל במשימת תכנון החתונה, מומלץ לשתף פעולה עם EVE אירועים.

להצעת מחיר אטרקטיבית

רוצים לשמוח איתנו השאירו פרטיםקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל