אירוע ברית

ארגון של אירוע ברית הוא תמיד מרגש. הצטרפותו של  נס קטן וחדש לחיי המשפחה שלכם הוא ללא ספק סיבה לחגיגה. זוהי הזדמנות לחגוג עם האנשים היקרים לכם ולהציג בפני כולם את ילדכם. בחירה באולם לאירוע זה יכולה להיות בהחלט הבחירה המוצלחת. כך בניגוד לאירוע בבית, כל הארגון, בישולים וניקיונות כבר לא צריכים להיות מטלה איתה אתם צריכים להתמודד. איב אירועים, בעלי נסיון של עשרות שנים בתחום, יעזרו לכם בארגון האירוע על כל רבדיו, כך שביום המשמח תוכלו להיות רגועים וליהנות מהמשפחה והחברים שבאים לברך ולשמוח איתכם.

אירוע ברית בתל אביב – טיפים והמלצות

  • בחירת מוהל – במהלך 8 הימים שבין הלידה לברית עליכם לתאם מוהל לברית, תוכלו לבחור בין מוהל מוסמך למוהל רפואי. חשוב לבחור במוהל בעל רישיון ותעודת הסמכה שהוענקה לו על ידי הוועדה לפיקוח על מוהלים המשותפת למשרד הבריאות והרבנות הראשית. כך תוכלו להיות בטוחים כי ביצעתם את הבחירה הנכונה והבטוחה ביותר.
  • בחירת מקום לאירוע – ישנם אנשים שמעדיפים לקבוע את מיקום הברית בגן אירועים, כך לאולם יש לעיתים מגוון של יתרונות ברורים על גן. מקום סגור מתאים לאירועים לכל אורך השנה ללא תלות במזג האוויר שפוקד אותנו. ניתן כמובן גם לחגוג את הברית בבית, אך שימו לב כי בחירה זו עלולה לגרור איתה גם ארגונים בישולים וניקיונות, דבר שהרבה הורים טריים מתקשים להתמודד איתו בימים הראשונים שלאחר הלידה.
  • תפריט אוכל – אולמות שמציעים מגוון של מנות מחומרי גלם איכותיים, הם ללא ספק הבחירה הנכונה. הקפידו לוודא את האופציות המוצעות לכם ובמידת האפשר הגיעו לטעימות לפני האירוע על מנת לבחור את המנות המועדפות עליכם.
  • פעילויות לילדים – לאירועי ברית מגיעים לרוב ילדים רבים. שימו לב כי ישנה אופציה לארגן גם פעילויות לילדים שיוכלו להשתתף באירוע החגיגי שלכם.

אירוע ברית מילה שלא תשכחו

בישראל כל אירוע הוא סיבה למסיבה, כך שאין ספק כי הולדתו של הבן היא סיבה נפלאה לאירוע משפחתי. אך גם כאן למרות שההתרגשות בשיאה, יש צורך לנסות ולארגן את האירוע במהרה. על מנת שלא לפספס חלקים חשובים בארגון, באיב אירועים תוכלו לזכות במקום יוקרתי ומפואר לאירוע בוטיק סולידי ואינטימי, הכולל חבילה לחוגגים. מוזיקת רקע ותקליטן, חניון מרווח, תפריט, קוסם לילדים וסידור בלונים. כאן נעמיד לרשותכם את הצוות המנוסה שלנו על מנת לייעץ בכל הקשור לארגון, כך שתוכלו להיות רגועים וליהנות מהאירוע יחד עם כל האורחים.

להצעת מחיר אטרקטיבית

רוצים לשמוח איתנו השאירו פרטיםקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל