אירועי חינה יוקרתיים

אירועי חינה יוקרתיים

אירוע חינה הוא טקס שנהוג מזה שנים רבות בקרב עדות המזרח ובני העדה ההודית. הטקס מתרחש לקראת חתונה, ומטרתו לברך את בני הזוז בפוריות, שפע והצלחה בחיים המשותפים. איב אירועים, בעלי הוותק של עשרות שנים בתחום האירועים, מאפשרים לכם לקחת ערב חופשי מהמרוץ של החיים, להעביר ערב חגיגי לצד כל המשפחה והחברים, לשמוח ולהשתחרר רגע לפני האירוע המרכזי, החתונה. בניגוד לאירועים אחרים, אירוע חינה כולל אלמנטים מסורתיים כמו התלבושות המסורתיות הצבעוניות והחינה עצמה, ממנה מורחים עיגול על כפות ידיהם של החתן והכלה לעתיד.

אירוע חינה – טיפים והמלצות

אירועי חינה שונים ודומים בהרבה מובנים משאר האירועים שאנחנו מכירים. יש מספר גורמים שמומלץ לשים לב אליהם בעת ארגון האירוע:

  • ביגוד – כולנו מכירים את התלבושות הססגוניות איתם מגיעים לחינה. לרגע אל תחשבו שכולם מחזיקים סט תלבושות מיועדות לחינה בארון. כיום ניתן לקנות או להשכיר את התלבושות אשר נתפרות ומעוצבות עפ"י המסורת, גם לאורחים וגם לזוג הצעיר.
  • מוזיקה – הדי ג'יי בחינה הוא לא רק אחראי על העברת שירים, הוא למעשה משמש גם כמנחה של כל הערב. כיוון שאנשים רבים לא בטוחים לגבי ספר ההתרחשויות, ניתן גם לבקש ממנו שיספק הסבר קצר תוך כדי הערב על שלבי טקס החינה. די ג'יי מנוסה הוא בעל השפעה רבה על הערב ויודע לנהל בצורה נכונה את הקצב של האירוע בהתאמה מלאה לקהל אורחים. מוזיקה שבנויה בצורה נכונה לאורך האירוע יכולה להפוך אותו למלהיב, סוחף ובלתי נשכח.
  • אוכל – לתפריט האוכל הנכון תהיה השפעה מכרעת על אירוע החינה שלכם. שלא כמו בחתונות, בהן המנות הן פחות או יותר סטנדרטיות, הרי שבחינה יש צורך גם לחשוב על העידה ועל פי כן גם לבנות את תפריט בהתאם. המנות לרוב יהיו אוכל עדתי מסורתי ולא מנות גורמה. המנות באיב אירועים יכללו עוגות מסורתיות לחינה, מפלטות ותפריט.

תמיד כאן לשירותכם

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל שלב של האירוע, החל משלבי התכנון המוקדים ועד למתן שירות איכותי במהלך הערב עצמו. איב אירועים בעלי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ועל כן גם יודעים להפיק את אירוע החינה המושלם והמתאים ביותר עבורכם. כאן תוכלו למצוא חניון נגיש ומרווח, הגברה ותאורה שכלולים בחבילת האירוע ואף מקרנים. כך שכל אורח ואורחת יחוו את האירוע הססגוני והמפואר הזה במלואו. 

להצעת מחיר אטרקטיבית

רוצים לשמוח איתנו השאירו פרטיםקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל