אירועים עסקיים

איב אירועים מתמחה בהקמה והפעלה של אירועים וכנסים עסקיים לחברות ולארגונים.
מסיבות גיבוש, כנסי בוקר, קבלות פנים והרצאות, מיצגים, משלב התכנון ועד שלב ההקמה אנו נוטלים בשירות מקצועי ואישי יצירתי וגמיש.
כל בעיה בקשה או שאלה לפני או במהלך האירוע, נענית בצורה מקצועית והמהירה ביותר.
יש אפשרות לקריוקי על מסכי ענק מלצרים מזמרים שישרתו ברפרטואר רחב מאוד וירקידו אתכם.

אולם בוטיק עד 250 איש בישיבה 500 בקוקטייל.
מערכות הסאונד ותאורה מהמתקדמות בעולם כי הצלחת אירוע עסקי שלכם היא ההצלחה שלנו.

בן לקוחותינו אורחים מכל הארץ:
קופת חולים מכבי, מאוחדת, כללית, פלאפון, אורנז, סלקום, מרקורי, חברת תרופות דיקסון, גאון אחזקות טלכלל, מודן, בנק הפועלים, לאומי, דיסקונט, הבינלאומי, בית החולים בלינסון ,שניידר ,איכלוב, שירות בתי הסוהר, ויזה, ישרכרט, משטרת ישראל, עירית תל אביב, מבקר המדינה, משרד ראש הממשלה, משרד התחבורה, הפניקס, חברת ביטוח מגדל, מקורות ועוד.

בחיינו יש מגוון אירועים בהם אנו נוכחים. לעיתים מדובר באירועים של המשפחה הכוללים ימי הולדת, לעיתים אלו ארועי חתונה או חינה של חברים ולפעמים מדובר באירועי חברה עסקיים. אירועים עסקיים הם לא סתם אירועים בהם מגיעים לשתות ולשמוח, אלה הם אירועים מאחוריהם עומדת מחשבה רבה ומטרתם לתרום לפן העסקי של החברה. אירועים אלה משמשים לקידום מכירות של מוצרים מסוימים, לחיזוק המותג וליצירת קשרים עסקיים אשר יכולים להיות בעלי פוטנציאל רווח בעתיד. מכיוון שלאירועים אלה יש חשיבות מכרעת על הכנסות החברה יש להקדיש להם את מירב תשומת הלב ולהשקיע בכל הפרטים הקטנים.

אירועים עסקיים – בואו ליצור את הרושם הנכון

אחת המטרות המרכזיות של אירועים עסקיים היא ליצור רושם חיובי על הנוכחים. לרוב יהיה מדובר בעובדים של החברה וכן בשותפים עסקיים או שותפים פוטנציאליים. ישנן מספר מטרות שונות אותן יכול לשרת האירוע העסקי :

  • הצגת שירות או מוצר חדש
  • חיזוק הקשרים העסקיים הקיימים
  • יצירת נטוורקינג עם לקוחות ובעלי עניין פוטנציאליים
  • חיזוק המותג המקומי
  • העלאת המוטיבציה בקרב עובדים וחיזוק הזיקה שלהם לחברה או לארגון
  • שיפור המוניטין של החברה
  • הצהרה על שינוי מהותי בחברה
  • אירוע פרישה של בורג מרכזי בחברה
  • ועוד

כל הדברים האלה לא יוכלו להתרחש ללא תוכן טוב וללא מעטפת נכונה בה הם יוגשו. את המעטפת הזו אנו ב"איב אירועים" נשמח לספק לכם.

איב אירועים – לאירועים מצליחים

איב אירועים מתחייבים לקחת חלק פעיל בהצלחת האירוע שלכם ונשמח להעמיד לרשותכם את הצוות הטוב והמקצועי ביותר אשר יספק לכם שירות אדיב ואישי לכל אורך הדרך. צוות המטבח שלנו יספק לכם מנות מרהיבות וערבות לחיך, מנהלי האירוע ידאגו כי הכל יתקתק כמו שעון שוויצרי בהתאם ללוח הזמנים שנקבע טרם האירוע, המלצרים המזמרים שלנו ידאגו להנעים את שהותם של האורחים ויוודאו כי לא יחסר להם דבר, הדיג'יים לצד תאורה והגברה מתקדמת יהיו אחראים על האווירה ולכם נותר רק להתרווח בכיסא וליהנות מכל רגע באיב אירועים.

להצעת מחיר אטרקטיבית

רוצים לשמוח איתנו השאירו פרטיםקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל