אולם לאירוע קטן וגדול

אם אתם מחפשים אולם לאירוע אשר יספק לכם מטעמים נהדרים, מראה מרשים וצוות שירותי ואדיב צרו קשר באינטרנט או בטלפון עם איב אירועים. אנו מקיימים באולמות שלנו את כל סוגי האירועים ולכל הגילאים. כשמאחורינו ניסיון רב שנים ולצדנו עומד חומר אנושי מעולה אנו יודעים כי נוכל לספק לכם ערב בלתי נשכח. לשם כך תחכה לכם חניה צמודה ורחבת ידיים, מזון כשר, ציוד תאורה והגברה חדיש ומתקדם, ציוד קריוקי למקרה ותרצו להעביר אצלנו ערב של שירה, מקרנים מיוחדים, דיג'יי הבית ומלצרים מזמרים שנבחרו בקפידה יחד עם שלל פינוקים אחרים.

מחפשים אולם לאירוע הקרוב ?

אם אתם מחפשים אולם לאירוע סימן שמדובר באירוע רציני וגדול ולא בסתם עוד יום הולדת או הרמת כוסית. החיפוש אחר אולם טוב ומרשים הוביל אתכם אלינו, איב אירועים, ואנו נשמח להתאים את המקום שלנו אל הפורמט והקונספט שיצרתם עבור האירוע שלכם. אם טרם גיבשתם רעיון או קונספט לאירוע נשמח לייעץ לכם כיצד לעשות זאת ובהתאם לכך נתאים את מראה המקום, האוכל והתוכנית האומנותית.

אם באוכל עסקינן אז במקום יחכה לכם :

  • בחירה באחד מתוך 4 תפריטים מובנים
  • תפריט בופה
  • תפריט גורמה
  • תפריט צהריים
  • מנות שף מיוחדות
  • שילוב בין מנות מרהיבות של בשר, דגים, מאכלי ים, אסיאתי, סלטים, קינוחים ועוד

איב – המתכון לערב מושלם

כאשר מגיע יום מיוחד חובה לציין אותו. המפגש של המשפחה והחברים מדגיש לא רק את חשיבותו של היום אלא גם את החשיבות של שמירת קשר עם הסביבה הקרובה שלכם. ההבנה שיש אנשים רבים שאתה חשוב להם ומוכנים להקדיש מהזמן שלהם על מנת לשמח אותך יוצרת הרגשה נהדרת ומחזקת את הקשרים עם הסביבה.

לנו באיב אירועים חשוב כי כולם יצאו מאושרים בסוף האירוע ואני נעשה את המיטב על מנת שזה יקרה. הנכם מוזמנים להתייעץ איתנו ולהיעזר בניסיון שלנו על מנת להוציא את המקסימום מן הערב הצפוי.

להצעת מחיר אטרקטיבית

רוצים לשמוח איתנו השאירו פרטיםקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל